HARMONOGRAM

ČASOVÝ HARMONOGRAM PROJEKTU

V březnu roku 2021 jsme začali s přípravami pilotního dílu projektu. V dubnu jsme vyjeli do Bystřice pod Hostýnem, kde první díl vznikal. Úvodním výrobcem se stala firma TON, jejíž prezentaci jsme v květnu spustili a zahájili tak celý projekt.

Další díly jsme natáčeli ve Vizovicích a v Opavě. Poslední květnový týden patřil firmám KOMA Modular a Benlemi. Zatímco rozhovor se Stanislavem Martincem, zakladatelem firmy KOMA, jste mohli shlédnout již na začátku června, začátek července byl pak věnován firmě Benlemi a jejím zakladatelům - bratrům Pompovým.

Postupně budujeme platformu, jež se stává místem, na němž se potkávají ty nejlepší české výrobní firmy. Průměrně jednou měsíčně zveřejňujeme kompletní prezentaci nové firmy, která se pak též objevuje na webech našich partnerů. Přidávají se další a další účastníci, kteří společně vytváří mozaiku českých designových firem. V průběhu roku 2021 jsme připravili další díly věnované sklárně Aldit a výrobci nábytku, firmě Vespera Design.

Náš katalog firem a jejich prezentace budeme neustále aktualizovat o novinky a dále rozvíjet, dokud nevznikne ucelená sestava českých výrobců kvalitního designu, jež budeme podporovat a dlouhodobě se jí i nadále věnovat.
PŘIHLASTE SE DO PROJEKTU TAKÉ

Mediální partner:

envelopephone-handsetmenu-circlecross-circle