fbpx

O NÁS

AUTORSKÝ TÝM

RADEK VÁŇA

autor projektu a editor

Vystudoval Filosofickou fakultu University Karlovy. Pracoval jako redaktor časopisu Architekt, poté jako šéfredaktor odborných médií Stavební fórum a Fórum architektury a stavitelství. Publikoval více 800+ článků ve většině tuzemských architektonických a oborových časopisech. Od roku 2003 se věnuje PR a komunikaci. Zkušenosti z médií později zužitkoval jako freelancer při řízení marketingových a PR kampaní. V roce 2009 založil marketingovou agenturu Idealab, specializovanou na oblast architektury, designu a nemovitostního trhu. Radek redakčně připravil několik desítek publikací, je autorem knih: Internet pro architekty (nakladatelství Grada, 2003), Evropský design (MD Publishing, 2009), Radan Hubička: Práce 2005-2012 (2012) a spoluautorem knih Domy 77 (Prostor, 2008), Nuselský most (IC ČKAIT, 2014).

JAN MAKALOUŠ

vedoucí projektu a režisér dokumentů

Vystudoval Mediální a komunikační studia na Vysoké škole Josefa Škvoreckého. Přes 11 let pracoval v České televizi, nejprve v centru dokumentární tvorby na pozici produkčního a poté v centru hudebních a divadelních pořadů jako producent. Jeho mnohaletá tvorba zahrnuje výrobu pestré škály audiovizuálních materiálů — promo videa, dokumenty, vizitky osobností, reklamní spoty i přednášky a konference. Poslední dva roky pracoval jako projektový manažer Designbloku, mezinárodního festivalu designu. Pomáhal založit Asociaci českého průmyslového designu. Na projektu Čeští výrobci maximálně zúročí své dosavadní zkušenosti kombinující dokonalou znalost audiovizuální tvorby a orientaci v prostředí českých výrobců designových produktů.

JANA VAHALÍKOVÁ

grafička

Věnuje se typografii, korporátnímu stylu, knižní úpravě a výstavní grafice. Absolvovala VŠUP v Praze v ateliéru Jana Solpery. Od roku 1997 spolupracuje se Studiem Marvil a připravuje knižní tituly pro renomovaná česká nakladatelství. V letech 2001-2015 byla art direktorem časopisu TYPO. Je držitelkou ceny Arna Sáňky, několika ocenění v soutěži Nejkrásnější české knihy a držitelkou Red Dot Design Award 2010.

Mediální partner:

envelopephone-handsetmenu-circlecross-circle