O PROJEKTU

PROČ PROJEKT VZNIKL?

Rok 2022 bude rokem změn. Jsme a budeme v online světě víc než kdy předtím. Náš projekt Čeští výrobci podporuje české firmy jak v České republice, tak v zahraničí.

Výrobci jsou ti, kdo dávají myšlenkám a designu formu. České výrobní firmy mají dlouholetou tradici a projekt Čeští výrobci multimediální formou ukazuje, co v České republice umíme. Jak dobře to umíme. A proč musíme toto naše dědictví i současné technologie ukazovat. A propagovat. Natáčíme unikátní sérii filmových dokumentů a spouštíme online kampaň. Proč? Protože české výrobce, od malých manufaktur až po technicky vyspělé velké firmy, nikdo takovým uceleným způsobem nepropaguje. Jsme první, kdo přichází se sérií natáčených rozhovorů, fotoreportáží, článků a online kampaní.
Popisujeme. Vysvětlujeme. Propojujeme a ukazujeme. 

Naším cílem je český výrobní průmysl zviditelnit v multimediálním projektu, který nemá obdoby. Vytváříme platformu prezentující české výrobce designu na jednom místě. Ucelené prezentace poskytnou komplexní pohled na českou průmyslovou scénu.
MÁM ZÁJEM SE ZÚČASTNIT

JAKÝM FIRMÁM JE PROJEKT URČENÝ?

Všechny prezentované firmy spojuje průmyslová výroba v České republice, spolupráce s předními designery a hlavně vytváření designových produktů, které svou hodnotou daleko přesahují běžné spotřební zboží.

CÍLOVÁ SKUPINA PROJEKTU

Odborná, ale i široká veřejnost. Mnoho lidí se snaží obklopovat pěknými věcmi. Ale zná skutečně jejich příběh? Kvalitní a designový produkt je stále více vyhledávaný. Přesto výroba bývá veřejnosti skryta a složitost kreativních a výrobních procesů utajena. Náš projekt je pro ty, kteří chtějí poznat, jak věci fungují. Jak se vyrábějí. Kdo je vyrábí. Proč to dělá a jak se k této práci dostal. Jaká byla cesta k tomu, aby se kolo točilo, sklo krásně zářilo a česká výroba byla tam, kde je. 


Sklo – porcelán – kovovýroba – dřevovýroba - technologie… 


Nespočet firem. Nespočet příběhů.

Mediální partner:

envelopephone-handsetmenu-circlecross-circle